Středové složení Shimano SM-BB71-41A press-fit 89,
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Značka: Shimano
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: ISMBB7141A
Značka: Shimano
744 stredove slozeni shimano sm bb71 41a press fit 89
Tip
Misky středového složení typu Press Fit pro rámy bez závitu o průměru středové trubky 41 mm a délce 89,5 mm nebo 92 mm. Misky jsou určeny pro kliky s dutou osou Hollowtech II o průměru 24 mm.
Doplňkové parametry
Kategorie: Komponenty
Záruka: 2 roky
EAN: 4524667434221
Průměr misky: 41
Šířka domečku: 89,5, 92
Průměr: 41 mm
MTB šířka: 89,5/92 mm
Vhodné pro: dvoj/třípřevodník
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
logo-shimano
Více o značce zde.
Podobné produkty
Brzdy V-brake Alhonga HJ-721ADX AL, černé
2457 presmykac mtb shimano altus fd m313 42 48 z 34 9m
Akce
19791
Ložisko BHP-184  48,9x6,5  CrMo  36x45
7248
30487l
Akce
30-487-C1
ciclovation tubeless paska 24 mm 10m
Ciclovation Tubeless páska 24mm-10m