Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Shotgun

Shotgun | Značky | Sport 2000 Jeseník

Značku Shotgun tvoří komunita lidí – rodičů, kteří chtějí děti vést k horské cyklistice. Objevili způsob, jak tento svůj cíl dokáží naplnit už od útlého dětství. Věří v to, že děti dokáží „odtáhnout“ od moderních zařízení zážitkem na horských kolech a rovněž věří v to, že díky tomu dokáží věnovat svým dětem společně strávený čas. Cesta za budováním této myšlenky začala v roce 2016, kdy jízda na horských kolech začala rozdělovat rodinu zakladatele Dana Necklena.

„V té době jsme měli tři děti ve věku 3, 5 a 9 let a tehdy jsme se museli doslova rozdělit, abychom mohli společně jezdit. Já se staršími chlapci jsme chtěli zamířit do hor na výlet, zatímco manželka musela zůstat poblíž parkoviště, s naším nejmladším synem. Všichni jsme milovali horskou cyklistiku, i nejmladší člen naší rodiny a nenáviděli jsme to, že se musíme rozdělovat.''

Dan věděl, že zadní sedačka v případě horské cyklistiky pro ně fungovat nebude. A tak se začal poohlížet po dětských předních sedačkách. Narazil na několik řešení, ze kterých ani jedno nebylo pro jeho účely funkční. Buď dětská sedačka nepasovala na rám jeho horského kola nebo "pevné“ přichycení k rámu nepřipadalo v úvahu. A tehdy vstupuje do příběhu nový člen, tehdy teprve v myšlenkách zrozené značky Kids Ride Shotgun, produktový designér Tom Hayward. Jehož první role byla jednoduchá. Navrhnout dětskou sedačku pro rodiče, kteří mají špičková, celoodpružená kola nebo elektrokola a kteří chtějí jezdit v horách i se svými dětmi.

„Po několika prototypech a dostatečné zpětné vazbě od rodičů a prodejců horských kol jsme se dopracovali k designu, který je jednoduchý a zároveň maximálně funkční a co je pro nás nejpodstatnější, oblíbili si ho nejenom děti, ale i jejich rodiče.“

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Dětská sedačka na rám Shotgun
Akce
4 161 Kč / ks
4 290 Kč (–3 %)
KRS-SB
Dětské řídítka k sedačce Shotgun
Akce
1 154 Kč / ks
1 190 Kč (–3 %)
KRS-HB
Dětské řídítka k sedačce Shotgun Pro Bar
Akce
1 833 Kč / ks
1 890 Kč (–3 %)
KRS-HBP
Shotgun MTB Dětská sedačka a řidítka na rám Pro Combo
Akce
7 459 Kč / ks
7 690 Kč (–3 %)
KRS-PCOMBO
[KRS TOW RP 01] Lano na tažení bicykla
Akce Tip
1 190 Kč / ks
1 660 Kč (–28 %)

S lanem pro tažení kola Shotgun si na výstupech na kopec už nebude dělat starosti - a užijete si společně větší rodinné jízdy.

67217

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem