Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Plášť Schwalbe One 28-622 new Addix MicroSkin

Plášť Schwalbe o velikosti 28" vhodný na silniční jízdní kola.

Dostupnost Skladem do 3 dnů
Můžeme doručit do:
3.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 3953
1 490 Kč –3 % 1 445 Kč
Plášť Schwalbe One 28-622 new Addix MicroSkin
Plášť Schwalbe One 28-622 new Addix MicroSkin
Tip
1 490 Kč –3 %

Silniční plášť G-One je špičkový bezdušový high-end plášť, který spojuje Souplesse, rychlost a ovládání na nejvyšší úrovni. Je speciálně navržen pro bezdušové použití, a proto nabízí zdaleka nejlepší výkon. Pláště TLE musí být vždy používány s těsnicím mlékem.

  • Výrobce: Schwalbe
  • Rozměr: 28-622
  • Barva: černá
  • Průměr pláště: 28"
  • Provedení: bezdušové

Doplňkové parametry

Kategorie: Komponenty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

2MCyklosport - pro všechny cyklisty od roku 2007

Schwalbe je německá značka rodinné firmy Bohle, která vznikla v roce 1922. Firma je nyní řízena již třetí generací v rodině, zabývá se výrobou cyklistického příslušenství a dodává své produkty po celém světě. Vysoká kvalita jejích výrobků je dána zejména úzkou specializací na cyklistické pláště a duše, a to po celou dobu existence firmy.

Produkty značky Schwalbe nelze sehnat všude, firma je dodává výhradě do specializovaných obchodů, kde nabízí kvalifikované poradenství a dobré služby.

Značka nabízí pláště pro všechna odvětví cyklistiky od silniční a horské přes cyklokros a BMX, až po cestovní a expediční modely.

V roce 2006 přišla značka jako první na světě s unikátní technologií rozdílného materiálového složení různých částí pláště Triple Compound, které umožňuje jedinečnou kombinaci rychlosti, přilnavost a ochrany proti průrazu.

Firma je mezinárodní, sídlo je v Německu, pobočky ve Francii, Velké Británii, Itálii, Holandsku, USA a Kanadě. Značka je distribuována do více než 40 zemí. Partnerem pro výrobu je korejský výrobce pneumatik, zboží je vyráběno v Indonésii.

Oficiální stránky firmy Schwalbe.