Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Maxxis Aspen 29x2,25 EXO TR MTB plášť kevlar

Maxxis Aspen je rychlý XC plášť s nízkým otevřeným dezénem s minimálním valivým odporem.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
5.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 170855
1 349 Kč –48 % 690 Kč
Maxxis Aspen 29x2,25 EXO TR MTB plášť kevlar
9897471e00e226c3 1600 1600 f 80
Výprodej
1 349 Kč –48 %

Vysoká hustota vláken 120 TPI a kombinace dvou směsí, předurčuje tento plášť pro závodní nasazení. Vyšší výstupky na hraně pláště umožňují bezpečný průjezd zatáčkami.

Jestliže je vítězství vaší nejvyšší prioritou, Aspen je vyroben přesně pro vás.

 

EXO Protection

EXO je materiál odolný proti proříznutí a oděru, který se přidává na bočnice mnoha MTB a gravel plášťů Maxxis. Tato hustě tkaná látka je lehká a vysoce flexibilní, což zajišťuje, že výkon pláště zůstane nedotčen. Zvolte EXO Protection pro zvýšenou odolnost při šotolinovém, XC a lehkém trailovém ježdění.

EXO Protection
 
Tubeless Ready (TR)

Tubeless Ready (TR)

Tubeless pláště mají mnoho výhod: Můžete jezdit s menším tlakem vzduchu. To vám dává lepší trakci a snižuje valivý odpor.
A tam, kde není duše, se také snižuje riziko defektu. Pláště Maxxis TR jsou lépe připraveny k montáži s těsnícím mlékem než jiné „bezdušové“ pneumatiky. Patka plášťů TR je zcela pokryta gumovou vrstvou jako skutečná bezdušová pneumatika UST.

 

Dual Compound

Dvojité směsi běhounu používají dvě různé směsi. Střed běhounu používá pevnější směs pro zlepšení valivého odporu a vytvoření silnějších lomných hran, zatímco hrany a boční stěny běhounu používají měkčí směs pro lepší kontrolu a přilnavost v zatáčkách.

Dual Compound

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pláště 29"
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.645 kg
Barva: černá
ETRTO rozměr: 57-622
Patka pláště: Kevlarová (skládací)
Provedení pláště: bezdušové
Rozměr pláště: 29x2,25
Směs: Dual Compound
TPI: 120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maxxis Logo, symbol, meaning, history, PNG, brandO SPOLEČNOSTI MAXXIS

Od svého založení před více než 50 lety se Maxxis International věnuje výrobě pneumatik, kterým mohou jezdci a řidiči důvěřovat, pokud jde o kvalitu a výkon.

Důvěra v Maxxis sahá od průměrných spotřebitelů po profesionální řidiče a jezdce, kteří spoléhají na pneumatiky Maxxis, aby vyhráli světová a národní mistrovství, olympijské medaile a další.

Společnost Maxxis, založená na Tchaj-wanu, začala výrobou pneumatik pro jízdní kola a brzy rozšířila svou nabídku o pneumatiky pro automobily, lehká nákladní vozidla, ATV, motocykly, přívěsy a další. Dnes Maxxis distribuuje své produkty do více než 180 zemí a má pobočky v Asii, Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Africe a Austrálii, kde zaměstnává více než 30 000 lidí. Schopnost společnosti Maxxis sloužit zákazníkům po celém světě má kořeny v její výrobní kapacitě, která zahrnuje závody na Tchaj-wanu, v Číně, Thajsku, Vietnamu a Indii. Maxxis otevřel své první distribuční zařízení v Severní Americe v roce 1985 a dnes má více než půl milionu čtverečních stop skladových prostor po celých USA, které se nacházejí v Atlantě, Los Angeles, Dallasu/Fort Worth a Indianapolis.

V těchto distribučních centrech Maxxis jsou umístěny jedny z nejlepších pneumatik na trhu. Inženýři společnosti Maxxis ve výzkumných a vývojových centrech v Asii, Evropě a Severní Americe pracují s využitím nejnovější technologie, aby zajistili, že produkty společnosti budou špičkové. Maxxis má také největší zkušební základnu pneumatik v Číně a žádá zpětnou vazbu a pomoc od působivé řady sponzorovaných jezdců společnosti, kteří podávají zprávy o výkonu pneumatik v nejdrsnějších a nejnáročnějších podmínkách.

UDRŽITELNOST

Maxxis byla od začátku společností, která fungovala eticky a čestně. V průběhu let tento závazek k etice zahrnuje získávání, výrobu a distribuci našich pneumatik tím nejudržitelnějším způsobem, který zanechává minimální stopu na životním prostředí.

  • Továrny Maxxis v Číně prošly externí certifikací pro systém řízení spotřeby energie ISO50001 .
  • Odhaduje se, že v průběhu dvou let programy úspory energie společnosti Maxxis na Tchaj-wanu a v Číně sníží emise skleníkových plynů o 3 247,5 tun CO2e. Těchto úspor bylo dosaženo prostřednictvím zařízení, které optimalizovalo naše výrobní procesy, výměny zařízení a programů na úsporu energie.
  • Továrna Maxxis Douliu 2 na Tchaj-wanu prošla certifikací systému hodnocení čistší výroby od tchajwanského průmyslového úřadu Ministerstva hospodářství .
  • V roce 2018 se spotřeba energie závodu Kunshan snížila o 1,12 %.
  • (Závod č. 2) prošel v roce 2017 hodnocením systému hodnocení čisté výroby Green Factory Mark od Průmyslového úřadu Ministerstva hospodářství, 78. továrna v Číně.
  • Maxxis pokračuje v revizi a aktualizaci svých programů v souladu s mezinárodními dohodami včetně Pařížských dohod . V souladu s ISO14064-1: 2006 organizovaný postup inventarizace skleníkových plynů dobrovolně zveřejňujeme naše emise skleníkových plynů každý rok.

MAXXIS V USA

Provoz společnosti Maxxis v USA byl založen v roce 1985. V prvním místě na předměstí Atlanty se americká přítomnost společnosti skládala z malého závodu na distribuci pneumatik.

Ale tento skromný začátek byl prvním krokem v procesu stálé expanze, který pokračuje až do současnosti. Společnost se v roce 1987 přestěhovala do svého současného sídla v Suwanee ve státě Georgia v metropolitní Atlantě a v roce 2002 více než zdvojnásobila kancelářské prostory svého ústředí v USA.

Toto zařízení zajišťuje všechny podnikové funkce pro operace společnosti v Severní Americe. Kancelář v Suwanee se stará o veškerý marketing společnosti Maxxis pro Severní Ameriku a slouží také jako hlavní centrum pro její globální marketing.

Umístění v Suwanee také nadále slouží jako hlavní distribuční zařízení společnosti Maxxis v USA. V roce 1996 Maxxis založil další distribuční provoz v Rancho Cucamonga v Kalifornii a o dva roky později otevřel třetí sklad v Grapevine v Texasu.

Po přidání výzkumu a vývoje ke svým firemním a distribučním funkcím otevřel Maxxis v roce 1999 technologické centrum v Norcrossu ve státě Georgia. Toto nejmodernější zařízení bylo přemístěno do Suwanee a v roce 2006 se dramaticky rozšířilo. Inženýři centra spolupracují se sponzorem Maxxis jezdci a řidiči vyvíjet pneumatiky, které fungují v reálných podmínkách pro každého, od špičkových sportovců až po každodenní spotřebitele.

Maxxis Wheel byl otevřen v roce 1996, zpočátku fungoval odděleně od Maxxis International – USA. Obě společnosti se formálně sloučily v roce 2010.

Protože odpovědné korporátní občanství je součástí jejího mandátu, Maxxis International – USA a její zaměstnanci pravidelně přispívali své okolní komunitě a na různé užitečné účely. Každý rok od roku 2004 společnost nabízí stipendia v hodnotě 500 USD valediktorům a salutatoristům na středních školách v systému veřejných škol Gwinnett County. Mezi organizace, které v průběhu let těžily z příspěvků společnosti Maxxis a jejích zaměstnanců, patří Atlanta Community Food Bank , Společnost pro leukémii a lymfomy , Americký červený kříž, American Cancer Society , Special Olympics of Georgia , North Gwinnett Co-op ,Animal Rescue Foundation a mnoho dalších.

Dnes společnost Maxxis International – USA spolupracuje se svými zahraničními partnery na dodávání vysoce kvalitních pneumatik zákazníkům po celých Spojených státech. Pro provoz v USA jsou základními hodnotami efektivita, odhodlání k dokonalosti a závazek k zákaznickým službám.