Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Dětské řídítka k sedačce Shotgun

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: KRS-HB
1 190 Kč –3 % 1 154 Kč
Dětské řídítka k sedačce Shotgun
Dětské řídítka k sedačce Shotgun
Akce
1 190 Kč –3 %
Příslušenství k dětské sedačce na rám kola Shotgun Kids MTB. Vaše dítě si zamiluje jízdu na dětské sedačce vpředu, když má své vlastní řídítka, které může držet jako jeho máma nebo táta. Tyče řídítek Shotgun Kids MTB jsou "teplejší" alternativou pro dětské ručičky. Řídítka zajistí, že Váš malý spolujezdec se nebude hrát s přehazovačkou, brzdami nebo se sedlovkou! Certifikát na stiahnutie

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské sedačky
Barva: Černá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Shotgun | Značky | Sport 2000 Jeseník

Značku Shotgun tvoří komunita lidí – rodičů, kteří chtějí děti vést k horské cyklistice. Objevili způsob, jak tento svůj cíl dokáží naplnit už od útlého dětství. Věří v to, že děti dokáží „odtáhnout“ od moderních zařízení zážitkem na horských kolech a rovněž věří v to, že díky tomu dokáží věnovat svým dětem společně strávený čas. Cesta za budováním této myšlenky začala v roce 2016, kdy jízda na horských kolech začala rozdělovat rodinu zakladatele Dana Necklena.

„V té době jsme měli tři děti ve věku 3, 5 a 9 let a tehdy jsme se museli doslova rozdělit, abychom mohli společně jezdit. Já se staršími chlapci jsme chtěli zamířit do hor na výlet, zatímco manželka musela zůstat poblíž parkoviště, s naším nejmladším synem. Všichni jsme milovali horskou cyklistiku, i nejmladší člen naší rodiny a nenáviděli jsme to, že se musíme rozdělovat.''

Dan věděl, že zadní sedačka v případě horské cyklistiky pro ně fungovat nebude. A tak se začal poohlížet po dětských předních sedačkách. Narazil na několik řešení, ze kterých ani jedno nebylo pro jeho účely funkční. Buď dětská sedačka nepasovala na rám jeho horského kola nebo "pevné“ přichycení k rámu nepřipadalo v úvahu. A tehdy vstupuje do příběhu nový člen, tehdy teprve v myšlenkách zrozené značky Kids Ride Shotgun, produktový designér Tom Hayward. Jehož první role byla jednoduchá. Navrhnout dětskou sedačku pro rodiče, kteří mají špičková, celoodpružená kola nebo elektrokola a kteří chtějí jezdit v horách i se svými dětmi.

„Po několika prototypech a dostatečné zpětné vazbě od rodičů a prodejců horských kol jsme se dopracovali k designu, který je jednoduchý a zároveň maximálně funkční a co je pro nás nejpodstatnější, oblíbili si ho nejenom děti, ale i jejich rodiče.“

Podobné produkty

Přední ochranné sklo s UV filtrem Urban Iki (Barva Asahi Zlatá)
Akce
941 Kč
970 Kč (–2 %)

Přední ochranné sklo s UV filtrem Urban Iki je celé průhledné v krásných odstínech je silné, odolné a nárazu vzdorné. K připevnění na cyklosedačku Urban Iki.

218421
image 1024
Akce
753 Kč
776 Kč (–2 %)

Nosič na sedlovku je vhodný pro kola bez (vhodného) nosiče zavazadel. Montážní blok je namontován na rámu kola, čímž vzniká pevný nosič zavazadel.

2439
260901 predni kompaktni adapter urban iki na cyklosedacku
Akce
537 Kč
554 Kč (–3 %)

Přední kompaktní adaptér Urban Iki na cyklosedačku díky němuž jednoduše přesunete sedačku z jednoho kola na druhé nebo sedačku z kola sundáte.

211729
Dětská sedačka na rám Shotgun
Akce
4 161 Kč
4 290 Kč (–3 %)
KRS-SB
Sety na zadní sedačky na kolo Urban Iki (Barva Bílá)
Akce
322 Kč
332 Kč (–3 %)

Sety na zadní sedačky na kolo Urban Iki využijete, když si koupíte Urban Iki sedačku a chcete jí vylepšit příslušenstvím v barvách sedačky.

211927
Shotgun MTB Dětská sedačka a řidítka na rám Pro Combo
Akce
KRS-PCOMBO
Zadní sedačka na kolo s adaptérem na nosič Urban Iki (Barva Inaho Béžová/Bincho Černá)
Akce
2 017 Kč
2 079 Kč (–2 %)

Zadní sedačka na kolo je určena pro malé i větší děti od 9 měsíců až do 6 let. Je komfortní a hlavně bezpečná, zejména díky 5 bodovému bezpečnostnímu pásu (který najdete...

213723
Sety na přední sedačky na kolo Urban Iki (Barva Kinako Béžová)
Akce
269 Kč
277 Kč (–2 %)

Sety na přední sedačky na kolo využijete, když si koupíte Urban Iki sedačku a chcete jí vylepšit příslušenstvím v barvách sedačky.

211644