Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Shotgun MTB Dětská sedačka a řidítka na rám Pro Combo

Dostupnost Skladem do 3 dnů
Můžeme doručit do:
19.6.2023
Možnosti doručení
Kód: KRS-PCOMBO
7 690 Kč –3 % 7 459 Kč
Shotgun MTB Dětská sedačka a řidítka na rám Pro Combo
Shotgun MTB Dětská sedačka a řidítka na rám Pro Combo
Akce
7 690 Kč –3 %
O SEDADLO SHOTGUN PRO SEDADLO + ŘEDITELKÁ PRO COMBO Určeno pro děti 2 - 5 let (do 60 lb / 27 kg). Bleskurychlé nasazování, vybírání a výměna mezi koly. Nulový kontakt rámu. Skládací naplocho. Plně nastavitelný pro všechna elektrická a běžná horská kola. Plně nastavitelná délka nohou, aby rostla s vaším dítětem. Pasuje na všechna horská kola se standardními 1 1⁄8 řídítky (vyžaduje se 10 mm vůle v představci). Adaptéry pro náhlavní soupravy Trek Knock Block a Scott Syncros se prodávají samostatně. Pro bary jsou vhodné pro průměry řidítek 31,8 mm a 35 mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské sedačky
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Shotgun | Značky | Sport 2000 Jeseník

Značku Shotgun tvoří komunita lidí – rodičů, kteří chtějí děti vést k horské cyklistice. Objevili způsob, jak tento svůj cíl dokáží naplnit už od útlého dětství. Věří v to, že děti dokáží „odtáhnout“ od moderních zařízení zážitkem na horských kolech a rovněž věří v to, že díky tomu dokáží věnovat svým dětem společně strávený čas. Cesta za budováním této myšlenky začala v roce 2016, kdy jízda na horských kolech začala rozdělovat rodinu zakladatele Dana Necklena.

„V té době jsme měli tři děti ve věku 3, 5 a 9 let a tehdy jsme se museli doslova rozdělit, abychom mohli společně jezdit. Já se staršími chlapci jsme chtěli zamířit do hor na výlet, zatímco manželka musela zůstat poblíž parkoviště, s naším nejmladším synem. Všichni jsme milovali horskou cyklistiku, i nejmladší člen naší rodiny a nenáviděli jsme to, že se musíme rozdělovat.''

Dan věděl, že zadní sedačka v případě horské cyklistiky pro ně fungovat nebude. A tak se začal poohlížet po dětských předních sedačkách. Narazil na několik řešení, ze kterých ani jedno nebylo pro jeho účely funkční. Buď dětská sedačka nepasovala na rám jeho horského kola nebo "pevné“ přichycení k rámu nepřipadalo v úvahu. A tehdy vstupuje do příběhu nový člen, tehdy teprve v myšlenkách zrozené značky Kids Ride Shotgun, produktový designér Tom Hayward. Jehož první role byla jednoduchá. Navrhnout dětskou sedačku pro rodiče, kteří mají špičková, celoodpružená kola nebo elektrokola a kteří chtějí jezdit v horách i se svými dětmi.

„Po několika prototypech a dostatečné zpětné vazbě od rodičů a prodejců horských kol jsme se dopracovali k designu, který je jednoduchý a zároveň maximálně funkční a co je pro nás nejpodstatnější, oblíbili si ho nejenom děti, ale i jejich rodiče.“