Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Plášť Specialized Hillbilly 29x2.6 BLCK DMND 2Bliss Ready

Plášť Hillbilly BLCK DMND 2Bliss Ready je perfektní volbou pro použití předních plášťů....

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 00119-9032
1 900 Kč –32 % 1 290 Kč
Plášť Specialized Hillbilly 29x2.6 BLCK DMND 2Bliss Ready
00119 903 TIRE HILLBILLY BLCK DMND 2BR TIRE 650BX26 HERO
Akce Výprodej
1 900 Kč –32 %

...., když se trail vyznačuje středním až měkkým povrchem. Když se půda mění z tvrdé na měkkou, malé bloky pronikají do povrchu země a lépe vás spojí se stopou. Malé povrchové výstuoky také zvyšují zátěž na zem a pomáhají při pronikání do povrchu, zatímco řada postranních výstupků poskytuje podporu při rychlém zatáčení na všech površích. Naše patentovaná směs GRIPTON® navíc zlepšuje vysokofrekvenční tlumení, lépe "přilepí" plášť k zemi jak na malých, tak velkých nerovnostech. Nízké frekvence při deformaci plášťů a energie z nich (při šlapání) není pohlcena, takže rychlost zůstává vysoká. Nová kostra BLCK DMND vyniká rovnováhou mezi pružností a extrémní ochranou před defektům. Aby bylo možné jet sjezdy naplno, potřebujete co nejvíce trakce - plášť musí být poddajný a držet se na zemi, ale také chránit před defekty. Aby k tomu mohlo dojít, musí být poddajný a v záběru pouze vzorek, zatímco základna pláště musí být stabilní a poskytovat podporu..

  • Kostra pláště: Středové překrytí, Flip Up a guma Apex
  • Patka: Skládací
  • Butylová patka = 2Bliss Ready
  • Směs: GRIPTON®
  • 29 x 2.6", psi 20-40, hmotnost přibližně 1300g

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.3 kg
Rozměr pláště: 29x2,6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Specialized, Cube a Corratec elektrokola v Zeus Bike | Zeus Bike

Značka Specialized byla založena americkým cyklistickým nadšencem Mike Syniardem, který v roce 1974 prodal za 1 500 dolarů svou dodávku a vydal se do Evropy, odkud začal dovážet do USA italské cyklistické komponenty. V roce 1976 zahájil produkci vlastních komponentů a následně i bicyklů.

Jsme jezdci - tato skutečnost vedla každé naše rozhodnutí již od roku 1974. Když kvalitní pláště nebyly dostupné, snažili jsme se dělat to nejlepší. Když lidé chtěli jezdit na kolech v hlíně, vyrobili jsme první sériové horské kolo. Když chtěli silnice jet rychleji, postavili si vlastní větrný tunel. A když jsme viděli, jak se děti snaží soustředit ve škole, založili jsme Specialized Foundation, aby jim pomohla při jízdě na kole.
Specialized. Vyrobeno pro jezdce, jezdci.