Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Plášť Maxxis Columbiere 26x1,25

Jeden z našich nejoblíbenějších plášťů pro trénink na silnici ve verzi pro 26‘‘ kola. Ideální pro trénink na silnici, máte-li pouze jedno kolo, nebo pro každodenní vyjížďky.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 24658
390 Kč –3 % 378 Kč
Plášť Maxxis Columbiere 26x1,25
253x253 qra75I
Akce Tip
390 Kč –3 %
  • průměr ráfku: 26"
  • šířka pláště:1,3"

Doplňkové parametry

Kategorie: Pláště 26"
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Maxxis Logo, symbol, meaning, history, PNG, brandO SPOLEČNOSTI MAXXIS

Od svého založení před více než 50 lety se Maxxis International věnuje výrobě pneumatik, kterým mohou jezdci a řidiči důvěřovat, pokud jde o kvalitu a výkon.

Důvěra v Maxxis sahá od průměrných spotřebitelů po profesionální řidiče a jezdce, kteří spoléhají na pneumatiky Maxxis, aby vyhráli světová a národní mistrovství, olympijské medaile a další.

Společnost Maxxis, založená na Tchaj-wanu, začala výrobou pneumatik pro jízdní kola a brzy rozšířila svou nabídku o pneumatiky pro automobily, lehká nákladní vozidla, ATV, motocykly, přívěsy a další. Dnes Maxxis distribuuje své produkty do více než 180 zemí a má pobočky v Asii, Severní Americe, Jižní Americe, Evropě, Africe a Austrálii, kde zaměstnává více než 30 000 lidí. Schopnost společnosti Maxxis sloužit zákazníkům po celém světě má kořeny v její výrobní kapacitě, která zahrnuje závody na Tchaj-wanu, v Číně, Thajsku, Vietnamu a Indii. Maxxis otevřel své první distribuční zařízení v Severní Americe v roce 1985 a dnes má více než půl milionu čtverečních stop skladových prostor po celých USA, které se nacházejí v Atlantě, Los Angeles, Dallasu/Fort Worth a Indianapolis.

V těchto distribučních centrech Maxxis jsou umístěny jedny z nejlepších pneumatik na trhu. Inženýři společnosti Maxxis ve výzkumných a vývojových centrech v Asii, Evropě a Severní Americe pracují s využitím nejnovější technologie, aby zajistili, že produkty společnosti budou špičkové. Maxxis má také největší zkušební základnu pneumatik v Číně a žádá zpětnou vazbu a pomoc od působivé řady sponzorovaných jezdců společnosti, kteří podávají zprávy o výkonu pneumatik v nejdrsnějších a nejnáročnějších podmínkách.

UDRŽITELNOST

Maxxis byla od začátku společností, která fungovala eticky a čestně. V průběhu let tento závazek k etice zahrnuje získávání, výrobu a distribuci našich pneumatik tím nejudržitelnějším způsobem, který zanechává minimální stopu na životním prostředí.

  • Továrny Maxxis v Číně prošly externí certifikací pro systém řízení spotřeby energie ISO50001 .
  • Odhaduje se, že v průběhu dvou let programy úspory energie společnosti Maxxis na Tchaj-wanu a v Číně sníží emise skleníkových plynů o 3 247,5 tun CO2e. Těchto úspor bylo dosaženo prostřednictvím zařízení, které optimalizovalo naše výrobní procesy, výměny zařízení a programů na úsporu energie.
  • Továrna Maxxis Douliu 2 na Tchaj-wanu prošla certifikací systému hodnocení čistší výroby od tchajwanského průmyslového úřadu Ministerstva hospodářství .
  • V roce 2018 se spotřeba energie závodu Kunshan snížila o 1,12 %.
  • (Závod č. 2) prošel v roce 2017 hodnocením systému hodnocení čisté výroby Green Factory Mark od Průmyslového úřadu Ministerstva hospodářství, 78. továrna v Číně.
  • Maxxis pokračuje v revizi a aktualizaci svých programů v souladu s mezinárodními dohodami včetně Pařížských dohod . V souladu s ISO14064-1: 2006 organizovaný postup inventarizace skleníkových plynů dobrovolně zveřejňujeme naše emise skleníkových plynů každý rok.

MAXXIS V USA

Provoz společnosti Maxxis v USA byl založen v roce 1985. V prvním místě na předměstí Atlanty se americká přítomnost společnosti skládala z malého závodu na distribuci pneumatik.

Ale tento skromný začátek byl prvním krokem v procesu stálé expanze, který pokračuje až do současnosti. Společnost se v roce 1987 přestěhovala do svého současného sídla v Suwanee ve státě Georgia v metropolitní Atlantě a v roce 2002 více než zdvojnásobila kancelářské prostory svého ústředí v USA.

Toto zařízení zajišťuje všechny podnikové funkce pro operace společnosti v Severní Americe. Kancelář v Suwanee se stará o veškerý marketing společnosti Maxxis pro Severní Ameriku a slouží také jako hlavní centrum pro její globální marketing.

Umístění v Suwanee také nadále slouží jako hlavní distribuční zařízení společnosti Maxxis v USA. V roce 1996 Maxxis založil další distribuční provoz v Rancho Cucamonga v Kalifornii a o dva roky později otevřel třetí sklad v Grapevine v Texasu.

Po přidání výzkumu a vývoje ke svým firemním a distribučním funkcím otevřel Maxxis v roce 1999 technologické centrum v Norcrossu ve státě Georgia. Toto nejmodernější zařízení bylo přemístěno do Suwanee a v roce 2006 se dramaticky rozšířilo. Inženýři centra spolupracují se sponzorem Maxxis jezdci a řidiči vyvíjet pneumatiky, které fungují v reálných podmínkách pro každého, od špičkových sportovců až po každodenní spotřebitele.

Maxxis Wheel byl otevřen v roce 1996, zpočátku fungoval odděleně od Maxxis International – USA. Obě společnosti se formálně sloučily v roce 2010.

Protože odpovědné korporátní občanství je součástí jejího mandátu, Maxxis International – USA a její zaměstnanci pravidelně přispívali své okolní komunitě a na různé užitečné účely. Každý rok od roku 2004 společnost nabízí stipendia v hodnotě 500 USD valediktorům a salutatoristům na středních školách v systému veřejných škol Gwinnett County. Mezi organizace, které v průběhu let těžily z příspěvků společnosti Maxxis a jejích zaměstnanců, patří Atlanta Community Food Bank , Společnost pro leukémii a lymfomy , Americký červený kříž, American Cancer Society , Special Olympics of Georgia , North Gwinnett Co-op ,Animal Rescue Foundation a mnoho dalších.

Dnes společnost Maxxis International – USA spolupracuje se svými zahraničními partnery na dodávání vysoce kvalitních pneumatik zákazníkům po celých Spojených státech. Pro provoz v USA jsou základními hodnotami efektivita, odhodlání k dokonalosti a závazek k zákaznickým službám.