Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

BIKE CITIZENS FINN ČERNÝ

Univerzální držák smartphonů na řídítka, kompatibilní se všemi mobilními telefony...

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
Kód: 622508
380 Kč
BIKE CITIZENS FINN ČERNÝ
F17855
Akce

Popis

Finn Bike Citizens je držák na mobil, kompatibilní se všemi mobilními telefony. Je vyrobený v Rakousku ze silikonu nejvyšší kvality a v novém zesíleném designu i pro největší displaye.

S UV odolným a pružným držákem (do 20stupňů) nebudete litovat. Součástí dodávky je kód na stažení map pro aplikaci Bike Citizens.

EAN: 9120062250814

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Barva: Černá
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bike Citizens - Home | Facebook

OBJEVTE RADOST Z JÍZDY NA KOLE

S Bike Citizens můžete povýšit své každodenní dojíždění, víkendové vyjížďky nebo výlety po městě do nové dimenze. Staňte se Bike Citizen, zažijte skutečnou městskou nezávislost a připojte se k našemu poslání vytvářet města, ve kterých se lépe žije.

PRO CYKLISTY, CYKLISTY

Nejprve na kole. Každý napsaný kód, vypočítaná trasa a navržené rozhraní byly vytvořeny s jediným záměrem poskytnout vám jako cyklistovi ten nejlepší cyklistický zážitek. Tam, kde jiní končí s navigací, tam my pouze začínáme. Měníme vaše každodenní jízdy v nový zážitek, kde osobně přispíváte ke zlepšení cyklistické infrastruktury, kterou používáte. Díky poutavému cyklistickému obsahu, interaktivním kampaním a inovativním partnerům je Bike Citizens digitálním „domovem“ pro všechny cyklisty na světě.