Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Velobel

Webová stránka značky: Velobel

Výroba komponentů ověřená dekádami | VELOBEL

Velobel po sametové revoluci navázal na tradici výroby jízdních kol a komponentů založenou Josefem Fuchsem již v roce 1920.
V oboru se tedy pohybujeme více než 100 let. Již od počátku výroby sídlíme v malebném prostředí na severu Moravy při úpatí Jeseníků, blízko hranice s Polskem.

Naším cílem je stát se evropským lídrem ve výrobě komponentů pro jízdní kola. Každý rok chceme přicházet s inovovaným výrobkem doplňujícím stávající portfolio, a to tak, aby splňoval požadavky zákazníků a následoval trendy ve využití zpracovávaných materiálů.

Firma VELOBEL patří k nejvýznamnějším českým výrobcům součástí, doplňků a příslušenství pro jízdní kola. Navazuje na tradici, která byla založena na počátku 20. století. K nejvýznamnějším zákazníkům patří firma SHIMANO, světový lídr v oblasti výroby komponentů pro jízdní kola a dále mnoho významných tuzemských i zahraničních producentů jízdních kol.

Vzhledem k poměrně rozsáhlému strojnímu vybavení narůstá rovněž podíl zakázkové strojírenské výroby zejména pro nábytkářství a stavebnictví.

Významnou součástí aktivit je i zakázkové galvanické pokovení. 

Z celkového objemu výroby je přes 50% exportováno do více jak 15 zemí Evropy, Afriky a Jižní Ameriky. Pracovníci firmy pečlivě mapují potřeby a přání svých zákazníků. Rychlá reakce, spolehlivost a jistota jsou vedle úrovně kvality, šíře sortimentu a konkurenceschopnosti cen hlavními argumenty, kterými se daří získávat další odbytiště.

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
Pumpa Velo
Akce
Hustilka Velobel Smalt
Skladem do 3 dnů
126 Kč
130 Kč (–3 %)

Jednoduchá cyklo pumpa pro dofukování jízdních kol. 

Kód: 1200

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem