Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

SKF

Webová stránka značky: SKF

SKF: Poloosy - svaly pohonu většiny vozidel - MotoFocus.cz

 

 

Ve světě utvářeném populačním růstem, urbanizací, digitalizací a ekologickými problémy je čelení reálnému průmyslu opravdovou výzvou. A právě této výzvě čelíme zde v SKF. A to v samém středu této výzvy – poskytujeme spolehlivé rotační výrobky a služby, aby svět lépe fungoval.

Naše odbornost je založena na vývoji, navrhování a výrobě ložisek, těsnění a mazacích systémů. Kromě toho se zabýváme hodnocením stavu a zdraví Vašich strojů, inženýrstvím a repasováním. Ale to, co opravdu nabízíme, je inovace - příležitost pro naše zákazníky využít příslušné nástroje k prozkoumání, zlepšení nebo přehodnocení výkonu jejich rotačních zařízení. I nejmenší úprava může dělat ten největší rozdíl.

Společnost Aktiebolaget Svenska Kullagerfabriken byla založena 16. února 1907

skf.com-0901d19680029656-Sven Wingquist Sven Wingquist, vynálezce dvojřadého naklápěcího kuličkového ložiska, byl jedním ze zakládajících členů.

6. června byla podána patentová přihláška. Patenty byly následně uděleny v deseti zemích. 

skf.com-0901d196801b924a-Sven Wingquist's very first sketch

Již v roce 1908 byly otevřeny pobočky v Německu a Francii a jmenováni obchodní zástupci ve Finsku, Švýcarsku, Belgii, Dánsku, Rakousko-Uhersku a Austrálii.

V následujících letech vznikly dceřiné společnosti v New Yorku – SKF Ball Bearing Co. Otevření malé dílny v Paříži. Jmenování obchodních zástupců v Itálii, Argentině a Japonsku. V dalších letech se společnost rozšířila do Velké Británii, v Norska, Portugalska, Nizozemí, Ruska, Španělska, Polska, Bulharska, Rumunska a Mexika a prostřednictvím anglické společnosti také do Indie, Číny a Jižní Africe. Později se společnost dostala do většiny zemí.

V roce 1915 společnost zahájila výrobu jednořadého ložiska s plnicí drážkou, tzv. „ložiska Volvo“. 

skf.com-0901d19680167914-SKF Bearings 1921

Společnost výborně prosperuje s obrovskými zisky a zaměstnává velký počet lidí ve spoustě zemích.

Podrobné informace o vývoji společnosti naleznete zde.

SKF a udržitelnost
Naším cílem je pozitivně přispívat ve všem, co děláme. Zaměřujeme se na činnosti, které budou mít co nejkladnější dopad na lidi, naši klimatickou stopu a udržitelnou funkčnost zařízení našich zákazníků.
 
Výzkum a vývoj technologií
Spolehlivost, předvídatelnost a udržitelnost jsou hlavními cíli pro výzkum a vývoj technologií ve společnosti SKF. Díky inovacím můžeme našim zákazníkům nabídnout technologie, které zvyšují jejich konkurenceschopnost.
 
 
 
 
 
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
6..2rs
Akce
Ložisko 608-2RSH SKF
Skladem (1 ks)
57 Kč / ks
59 Kč (–3 %)

Ložisko s jednou řadou kuliček, radiální, s ocelovou klecí vedenou kuličkami s oboustranným třecím těsněním a normální radiální vůlí.

608

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem