Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Cyklostar

Webová stránka značky: Cyklostar

Cyklostar | CYKLOSTAR ORIGINAL | professional bike cleaner | Česko

VŽDY ČISTÉ KOLO

JEDNIČKA EXTRA CARBON V NOVÉM

Ještě vyšší výkon a šetrnost. Jak k lidskému zdraví, matriálům, tak životnímu prostředí. Vyvinuto na základě zkušenosti ze závodních tratí a od profesionálů v oboru, jak závodníků, tak mechaniků a servisních týmů. EXTRA CARBON NEW s extra silným, razantním, rychlým a maximálním účinkem. Vyladěn pro vysoký mycí výkon, šetrné, snadné a bezpečné použití. O poznání výkonnější, rychlejší v nástupu maxima mycího účinku, ještě lépe působící na různé druhy a typy maziv, s novým stabilnějším typem pěny, novou lehkou citrusovou parfemací a jedinečnou garancí šetrnosti, která je prokázána tím, že tento skvělý prostředek je dermatologicky testován.

PERFORMANCE & SERVIS PRO SERVISY A TÝMY

CYKLOSTAR PERFORMANCE & SERVIS je určen přímo pro ten nejvyšší výkon. Vyvinuto pro profesionální, servisní a týmové použití. Jedinečný mycí výkon při zachování šetrnosti a bezpečného použití. Nejvýkonnější CYKLOSTAR ORIGINAL všech dob.

LIMITED EDITION | RACE

V omezeném množství a dostupnosti v rámci spolupráce a partnerství se Světovým pohárem horských kol v Novém Městě na Moravě uvádíme speciální zlatou edici.

E-BIKE

Elektro kola jsou všude a právě pro ně je stvořen a své místo si stále častěji nachází prostředek, který je určen speciálně pro elektro kola.

 

SPORTS SHOE CLEANER

Nejen k rychlému čištění čištění cyklistických treter a sportovní obuvi od běžných provozních nečistot. Oceníte i jinde v domácnosti na znečištění a skvrny.

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
thb 89447
Akce
146 Kč / ks
150 Kč (–2 %)
9496

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem