Otevřeno Po, Stř a Pá do 18hodin. Út a Čtv do 20hodin. Sobota 9-11hodin

Crivit

Webová stránka značky: Crivit

Banner

 

 

 

 

 

Crivit - sport a móda patří k sobě

 

Kdo by ve svém životě nepoznal komfortní zónu, ze které tak neradi vystupujeme. Představte si, že byste mohli z takového místa doslova vyběhnout, a ještě se u toho cítit dobře. Že to není možné?

 

V našem sportovním oblečení překonáte nejen své osobní limity, ale dokonce se můžete dostat za hranice jakéhokoliv omezení. Díky širokému sortimentu zboží pro různé druhy sportů u nás najdete vybavení na lyže, snowboard, turistiku, kempování, cyklistiku nebo fitness.

 

Dámská, pánská i dětská sportovní móda značky CRIVIT vyniká funkčností, prodyšností, kvalitním zpracováním a skvělou cenou. Nadchneme vás velkým výběrem sportovních bund, vest, mikin, trik s dlouhým nebo krátkým rukávem, s nímž se přizpůsobíte každému ročnímu období. Ať už budete vybírat cyklistické kalhoty, helmy nebo sportovní legíny, vždy vás mile překvapíme škálou barev i designem.

 

Neomezujeme se jen na sportovní a cyklistické oblečení, ale podporujeme vás ve všech vašich aktivitách, ať už jste kdekoliv. Při plánování výletů do přírody si nezapomeňte přibalit náš turistický stan, spací pytel, pohodlnou karimatku, piknikovou deku nebo rybářské potřeby a v létě paddleboard. V tělocvičně pak zajisté oceníte nejrůznější posilovací přístroje, nářadí, činky, láhve na pití, rychleschnoucí ručníky nebo důmyslné fitness pomocníky.

 

Svalovou hmotu za vás nevybudujeme, ale rádi přispějeme k tomu, abyste se s našimi produkty cítili komfortně a ve své nejlepší formě.

 

Vyberte si sportovní oblečení Crivit dle vašich představ.

Žádné produkty značky Crivit nebyly nalezeny...